S.S.S.

Eğer Noel Emmi®’nin samimiyeti ile ilgili bir şüpheniz var ise aşağıdaki “Sıkça Sorulan Sorular” muhabbetimizi arttırabilir 🙂 

Sıkça Sorulan Sorular

Noel Emmi® bir hayır kurumu değil, aksine para kazanmayı hedefleyen ticari bir işletmedir. Ürünlerini sponsor firmalar karşılar. Onlar reklamlarını yaparken, siz de bedava ürünlerin tadını çıkarırsınız. Noel Emmi® Türk işi Noel Baba projesidir. 

Noel Emmi® Instagram hesabını takip ederek, hemen hemen her gün yapılan çekilişlerden haberdar olabilirsin. Çekiliş duyurusunda bahsedilen şartları yerine getirdiğinde (bu bir arkadaşını etiketlemen ya da başka bir hesabı takip etmen olabilir) yapılan gönderileri beğenmen yeterli. Otomatik olarak çekilişe katılacaksın.

Böyle bir şey mümkün değil. Zira çekiliş duyurularını sosyal medya hesabı üzerinden yapıyoruz. Emmi’yi madam yaparlar vallahi 🙂 Ayrıca kazananların kargo fişlerini de story ya da post olarak paylaşıyoruz.

Noel Emmi® tüm çekilişlerini Kraft Koli tarafından kodlanan, dünyanın en güvenilir çekiliş aracı üzerinden yapar. Ayrıca tüm çekilişleri video ile kaydeder ve yayınlar. Her şey şeffaftır. Siz de kendi Instagram çekilişleriniz için cekilis.instagram.com adresini kullanabilirsiniz.

 

Eğer bir çekilişte kazandıysan, Instagram üzerinden DM alırsın. DM’ye kargo bilgilerini göndermen yeterli. Ha unutmadan. Kargo ücreti de Noel Emmi®’den.

Evet, nadir de olsa böyle durumlar oluyor. Bir mağazadan herhangi bir ürünü satın aldığında arızalı çıkma olasılığı ne kadar ise çekilişten aldığın ürünün arızalı çıkma olasılığı o kadardır.

Çekilişte kazandığın tüm ürünler, distribütör ya da üretici firma tarafından garantilidir. Eğer fatura bilgilerini verdi isen, adına faturalı olarak gönderilir. Üretim hatası olan tüm ürünler için muhatabı firmalarla irtibata geçebilirsin. Ha satın almışsın, ha çekilişte çıkmış.. Aynı şey…

Bak işte bunu yapma. Her gerçek insanın bir adet Instagram hesabı olur. Bizi gerçek hesabından takip etmelisin. Evdeki diğer kişilerin çekilişe katılmasını sağlayabilirsin elbette… Ama sırf kazanmak için kendine birden fazla hesap açarsan ve biz bunu tespit edersek, hediyeni alamayacağın gibi başka çekilişlerimize de katılamazsın.

Bak onu iyi dedin yeğenim. Bize 0212 909 52 58 numaralı telefondan ulaş, şartları öğren. Aramak uzun iş diyorsan, sponsor@noelemmi.com adresinden yaz.

Sistem ve işleyişle alakalı kafana ne takıldıysa hemen hediye@noelemmi.com adresine yolla. Kısa zamanda cevap veririm.